Co můžeš dělat?

Se jako zapoj, ne jako? Dondeš a vařit můžeš, kola spravovat můžeš, se kamarádit můžeš, věšet poličky můžeš, peníze nám posílat můžeš, všechno můžeš. Můžeš bo chceš. A když chceš, tak dál čteš.

Opravovat kola a pomáhat lidem s opravami

Návštěvníci dílny ocení pomoc při opravě jejich kol. Můžeš taky opravovat darovaná kola nebo postavit úplně nové a nabídnout je k prodeji. Máme spoustu náhradních dílů i pár nových. Stačí dojít do dílny a poptat se přítomného technika/techničky.

Vařit

Vaříme veganská jídla. Budeme rádi, když se přidáš a pomůžeš našim pravidelným kuchařům a kuchařkám s večeří. Když nám dáš vědět týden dopředu, domluvíme se. Pokud chceš vařit, piš na spolek@bikekitchenbrno.cz anebo nám napiš na Facebook.

Pořádat akce

V naší společenské místnosti jsme již uspořádali různé workshopy, přednášky a promítání. Dej nám vědět na spolek@bikekitchenbrno.cz nebo nám napiš na Facebook, co bys u nás rád/a uspořádal/a a nuda v Brně bude minulostí.

Uklízet BKB nebo její okolí

Občas je potřeba vygruntovat venku i vevnitř. Přijď do dílny, vyhrň si rukávy a vyvez železo nebo umyj dřez.

Stát se členem/členkou komunity

Chceš se zapojit více a hlouběji? Přijď na plénum poslední čtvrtek v měsíci. Domluvíme se na tom, co bys dělal/a nejraději.